Yhteystiedot ateriapalvelut alasivun pääkuva

Sisältöjulkaisija

Kirsi Ahosola

palvelupäällikkö
Ruoanvalmistuspalvelut
050 315 6544
kirsi.ahosola@polkkaoy.fi

Pirjo Mäkinen

palvelupäällikkö
Ravintola- ja puhtauspalvelut
050 306 6282
pirjo.makinen@polkkaoy.fi

Aino Tekokoski-Kinnunen

palveluesimies
Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 1 (Eno, Uimaharju, Rantakylä, Utra)
050 351 9765
aino.tekokoski-kinnunen@polkkaoy.fi

Jarno Korhonen

palveluesimies
Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 2 (Noljakka, Marjala, Mutala, Sirkkala, Joensuun Senioripiha)
050 311 6284
jarno.korhonen@polkkaoy.fi

Kirsi Mäki-Maukola

palveluesimies
Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 3 (Joensuun ydinkeskusta, Niinivaara)
050 592 8054
kirsi.maki-maukola@polkkaoy.fi

Ritva Haantio

palveluesimies
Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 4 (Nepenmäki, Karsikko, Karhunmäki, Iiksenvaara, Penttilä)
050 592 8051
ritva.haantio@polkkaoy.fi

Kirsi Kärnä

palveluesimies
Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 5 (Tuupovaara, Kiihtelysvaara, Reijola, Pyhäselkä)
050 571 6208
kirsi.karna@polkkaoy.fi

Anne Näätänen

palveluesimies
Siilaisen ravintokeskus
050 349 7028
anne.naatanen@polkkaoy.fi

Sonja Kaltiainen

palveluesimies
Tikkamäen ravintokeskus
050 329 9406
sonja.kaltiainen@polkkaoy.fi

Irmeli Mattsson

palveluesimies
Muut valmistuskeittiöt
050 351 2470
irmeli.mattsson@polkkaoy.fi

Terttu Laeslehto

palveluesimies
Hoivaravintolat, Koivupihan, Suvituulen ja Karsikon palvelukeskukset sekä Honkalampi-keskus ja Partalanmäen palvelukoti
050 311 6287
terttu.laeslehto@polkkaoy.fi