Polkan hallinnon yhteystiedot alisivu

Sisältöjulkaisija

Hannele Portman

toimitusjohtaja
050 436 0528
hannele.portman@polkkaoy.fi

Juha-Matti Juurikainen

talous- ja henkilöstöjohtaja
050 328 7970
juha-matti.juurikainen@polkkaoy.fi

Merja Väänänen

palvelupäällikkö, erikoissairaanhoidon puhtauspalvelut
050 382 6627
merja.vaananen@polkkaoy.fi

Marja-Leena Puolakka

palvelupäällikkö, toimitilapuhtauspalvelut
050 327 8201
marja-leena.puolakka@polkkaoy.fi

Kirsi Ahosola

palvelupäällikkö, ruoanvalmistuspalvelut
050 315 6544
kirsi.ahosola@polkkaoy.fi

Pirjo Mäkinen

palvelupäällikkö, ravintolapalvelut
050 306 6282
pirjo.makinen@polkkaoy.fi

Kirsi Mäki-Maukola

henkilöstösuunnittelija
050 592 8054
kirsi.maki-maukola@polkkaoy.fi

Tarja Lipponen

turvallisuussuunnittelija
050 302 0605
tarja.lipponen@polkkaoy.fi

Ritva Haantio

palveluesimies, palvelusuunnittelu
050 592 8051
ritva.haantio@polkkaoy.fi

Mari Havula

henkilöstösuunnittelija
050 337 6407
mari.havula@polkkaoy.fi

Sami Tolvanen

viestintäsuunnittelija
050 471 4317
sami.tolvanen@polkkaoy.fi

Tiina Sorsa

toimistosihteeri
050 387 0623
tiina.sorsa@polkkaoy.fi

Sisko Nuutinen-Mondal

toimistosihteeri
050 461 2788
sisko.nuutinen-mondal@polkkaoy.fi