Yhteystiedot ateriapalvelut alasivun pääkuva

Yhteystiedot - Ateriapalvelut

Kirsi Ahosola

palvelupäällikkö

Ruoanvalmistuspalvelut

050 315 6544

kirsi.ahosola@polkkaoy.fi


Pirjo Mäkinen

palvelupäällikkö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 306 6282

pirjo.makinen@polkkaoy.fi


Aino Tekokoski-Kinnunen

palveluesimies

Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 1 (Eno, Rantakylä, Uimaharju, Utra)

050 351 9765

aino.tekokoski-kinnunen@polkkaoy.fi


Jarno Korhonen

palveluesimies

Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 2 (Karsikko, Mutala, Marjala, Noljakka, Siilainen, Sirkkala)

050 311 6284

jarno.korhonen@polkkaoy.fi


Kirsi Mäki-Maukola

palveluesimies

Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 3 (Joensuun keskusta)

050 592 8054

kirsi.maki-maukola@polkkaoy.fi


Elisa Niemelä

palveluesimies

Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 4 (Hukanhauta, Karhunmäki, Karsikko, Iiksenvaara, Niinivaara, Reijola)

050 336 4530

elisa.niemela@polkkaoy.fi


Kirsi Kärnä

palveluesimies

Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 5 (Kiihtelysvaara, Heinävaara, Tuupovaara, Pyhäselkä, Nurmes, Valtimo)

050 571 6208

kirsi.karna@polkkaoy.fi


Anne Näätänen

palveluesimies

Siilaisen ravintokeskus

050 349 7028

anne.naatanen@polkkaoy.fi


Sonja Kaltiainen

palveluesimies

Tikkamäen ravintokeskus

050 329 9406

sonja.kaltiainen@polkkaoy.fi


Irmeli Mattsson

palveluesimies

Muut valmistuskeittiöt

050 351 2470

irmeli.mattsson@polkkaoy.fi


Terttu Laeslehto

palveluesimies

Hoivaravintolat, Koivupihan, Suvituulen ja Karsikon palvelukeskukset sekä Honkalampi-keskus ja Partalanmäen palvelukoti

050 311 6287

terttu.laeslehto@polkkaoy.fi