Polkan hallinnon yhteystiedot alisivu

Yhteystiedot - Hallinto

Hannele Portman

toimitusjohtaja

050 436 0528

hannele.portman@polkkaoy.fi


Juha-Matti Juurikainen

talous- ja henkilöstöjohtaja

050 328 7970

juha-matti.juurikainen@polkkaoy.fi


Pirjo Mäkinen

palvelupäällikkö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 306 6282

pirjo.makinen@polkkaoy.fi


Kirsi Ahosola

palvelupäällikkö

Ruoanvalmistuspalvelut

050 315 6544

kirsi.ahosola@polkkaoy.fi


Merja Väänänen

palvelupäällikkö

Erikoissairaanhoidon puhtauspalvelut

050 382 6627

merja.vaananen@polkkaoy.fi


Marja-Leena Puolakka (poissa 31.12.2020 saakka)

palvelupäällikkö

Alueet ja alihankinta

050 327 8201

marja-leena.puolakka@polkkaoy.fi


Tarja Lipponen

turvallisuussuunnittelija, työsuojelupäällikkö

050 302 0605

tarja.lipponen@polkkaoy.fi


Mari Havula

henkilöstösuunnittelija

Polkka Rekry

050 337 6407

mari.havula@polkkaoy.fi


Sami Tolvanen

viestintäsuunnittelija

050 471 4317

sami.tolvanen@polkkaoy.fi


Sisko Nuutinen-Mondal

toimistosihteeri

050 461 2788

sisko.nuutinen-mondal@polkkaoy.fi


Tiina Sorsa

toimistosihteeri

050 387 0623

tiina.sorsa@polkkaoy.fi