Puhtauspalveluiden yhteystiedot

Sisältöjulkaisija

Pirjo Mäkinen

palvelupäällikkö
Ravintola- ja puhtauspalvelut
050 306 6282
pirjo.makinen@polkkaoy.fi

Merja Väänänen

palvelupäällikkö
Erikoissairaanhoidon puhtauspalvelut
050 382 6627
merja.vaananen@polkkaoy.fi

Marja-Leena Puolakka

palvelupäällikkö
Alueet ja alihankinta
050 327 8201
marja-leena.puolakka@polkkaoy.fi

Aino Tekokoski-Kinnunen

palveluesimies
Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 1 (Eno, Uimaharju, Rantakylä, Utra)
050 351 9765
aino.tekokoski-kinnunen@polkkaoy.fi

Jarno Korhonen

palveluesimies
Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 2 (Noljakka, Marjala, Mutala, Sirkkala, Joensuun Senioripiha)
050 311 6284
jarno.korhonen@polkkaoy.fi

Kirsi Mäki-Maukola

palveluesimies
Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 3 (Joensuun ydinkeskusta, Niinivaara)
050 592 8054
kirsi.maki-maukola@polkkaoy.fi

Ritva Haantio

palveluesimies
Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 4 (Nepenmäki, Karsikko, Karhunmäki, Iiksenvaara, Penttilä)
050 592 8051
ritva.haantio@polkkaoy.fi

Kirsi Kärnä

palveluesimies
Ravintola- ja puhtauspalvelut, Alue 5 (Tuupovaara, Kiihtelysvaara, Reijola, Pyhäselkä)
050 571 6208
kirsi.karna@polkkaoy.fi

Jenni Huotari

palveluesimies
Erikoissairaanhoidon puhtauspalvelut, Honkalampi-keskus
050 351 3550
jenni.huotari@polkkaoy.fi

Tarja Rasi

palveluesimies
Erikoissairaanhoidon puhtauspalvelut
050 341 2601
tarja.rasi@polkkaoy.fi

Katri Murtonen

palveluesimies
Erikoissairaanhoidon puhtauspalvelut
050 362 2188
katri.murtonen@polkkaoy.fi

Teija Väänänen

palveluesimies
Erikoissairaanhoidon puhtauspalvelut (tiimit 2, 4, 5, 7)
050 387 8357
teija.vaananen@polkkaoy.fi

Satu Miettinen

palveluesimies
Erikoissairaanhoidon puhtauspalvelut (Siilaisen kuntoutumiskeskus)
050 412 9920
satu.miettinen@polkkaoy.fi

Anna-Kaisa Valkonen

palveluohjaaja
Polkka Rekry
050 387 7745
anna-kaisa.valkonen@polkkaoy.fi

Jaana Koistinen

palveluohjaaja
Erikoissairaanhoidon puhtauspalvelut
050 431 9239
jaana.koistinen@polkkaoy.fi

Mervi Björn

palveluohjaaja
Polkka Rekry
050 919 7435
mervi.bjorn@polkkaoy.fi

Miia Soininen

palveluohjaaja
Polkka Rekry
050 358 1459
miia.soininen@polkkaoy.fi

Nina Tanskanen

palveluohjaaja
Polkka Rekry
050 387 7706
nina.tanskanen@polkkaoy.fi

Paula Salomaa

palveluohjaaja
Ravintola- ja puhtauspalvelut
050 311 6269
paula.salomaa@polkkaoy.fi