Puhtauspalveluiden yhteystiedot

Yhteystiedot - Puhtauspalvelut

 

Kuittinen Jaana

palvelupäällikkö

Vastuualue Keskussairaala

050 433 1659

jaana.kuittinen@polkkaoy.fi


 

Mäkinen Pirjo

palvelupäällikkö

Vastuualue Eteläinen

050 306 6282

pirjo.makinen@polkkaoy.fi


 

Näätänen Anne

palvelupäällikkö

Vastuualue Keskinen

050 433 1768

anne.naatanen@polkkaoy.fi


 

Väänänen Merja

palvelupäällikkö

Vastuualue Pohjoinen

050 382 6627

merja.vaananen@polkkaoy.fi


 

Miettinen Satu

palvelupäällikkö

Vastuualue Läntinen

050 412 9920

satu.miettinen@polkkaoy.fi


 

Backman Heljä

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 435 8305

helja.backman@polkkaoy.fi


 

Hakulinen Mari

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 433 1751

mari.hakulinen@polkkaoy.fi


 

Hoskonen Sirpa

palveluesihenkilö

Puhtauspalvelut

050 571 6209

sirpa.hoskonen@polkkaoy.fi



 

Hurskainen Tuija

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

040 105 2010

tuija.hurskainen@polkkaoy.fi


 

Kaltiainen Sonja

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 311 6284

sonja.kaltiainen@polkkaoy.fi


 

Kekäle Sari

aluepäällikkö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

040 105 4212

sari.kekale@polkkaoy.fi


 

Kettunen Päivi

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 461 7481

paivi.kettunen@polkkaoy.fi


 

Kiiveri Päivi

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 413 5219

paivi.kiiveri@polkkaoy.fi


 

Koffert-Praatskonen Jenni

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 445 0125

jenni.koffert-praatskonen@polkkaoy.fi


 

Kiiski Anne

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 315 6563

anne.kiiski@polkkaoy.fi


 

Kärnä Kirsi

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 571 6208

kirsi.karna@polkkaoy.fi


 

Mononen Suvi

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 329 9406

suvi.mononen@polkkaoy.fi


 

Mustonen Laura

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 432 4862

laura.mustonen@polkkaoy.fi


 

Murtonen Katri

palveluesihenkilö

Puhtauspalvelut

050 362 2188

katri.murtonen@polkkaoy.fi


 

Niemelä Elisa

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 349 7028

elisa.niemela@polkkaoy.fi


 

Oinonen Niina

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 336 4530

niina.oinonen@polkkaoy.fi


 

Rasi Tarja

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 592 8054

tarja.rasi@polkkaoy.fi


 

Romppanen Saija

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 472 9753

saija.romppanen@polkkaoy.fi


 

Ronkainen Saija

palveluesihenkilö

Puhtauspalvelut

050 338 6952

saija.ronkainen@polkkaoy.fi


 

Rummukainen Nina

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 432 9984

nina.rummukainen@polkkaoy.fi


 

Savolainen Heli

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 569 7157

heli.savolainen@polkkaoy.fi


 

Seppälä Piia

palveluesihenkilö

Puhtauspalvelut

050 471 8673

piia.seppala@polkkaoy.fi


 

Suihkonen Eija

aluepäällikkö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

040 765 7588

eija.suihkonen@polkkaoy.fi


 

Tarvainen Anne

palveluesihenkilö

Puhtauspalvelut

050 351 3550

anne.tarvainen@polkkaoy.fi


 

Tekokoski-Kinnunen Aino

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

050 351 9765

aino.tekokoski-kinnunen@polkkaoy.fi


 

Väänänen Kirsi

palveluesihenkilö

Ravintola- ja puhtauspalvelut

040 104 3024

kirsi.vaananen@polkkaoy.fi


 

Koistinen Jaana

palveluohjaaja

Ensisijaisesti Pohjoinen puhtauspalvelut

050 431 9239

jaana.koistinen@polkkaoy.fi


 

Nieminen Asta

palveluohjaaja

Keskussairaala puhtauspalvelut

050 349 8948

asta.nieminen@polkkaoy.fi


 

Salomaa Paula

palveluohjaaja

Ensisijaisesti Keskinen puhtauspalvelut

050 311 6269

paula.salomaa@polkkaoy.fi


 

Soininen Miia

palveluohjaaja

Ensisijaisesti Eteläinen puhtauspalvelut

050 358 1459

miia.soininen@polkkaoy.fi


 

Mähönen Tiina

palveluohjaaja

Ensisijaisesti Eteläinen, Tohmajärvi, Kitee puhtauspalvelut

050 433 1712

tiina.mahonen@polkkaoy.fi


 

Nykänen Kari

palveluohjaaja

Ensisijaisesti Läntinen puhtauspalvelut

050 302 9686

kari.nykanen@polkkaoy.fi